Šteniatka

Vrh I : 

Dňa 7.2.2024 sa nám narodili nádherné šteniatka po našej Aliena White princes. Otcom je krásny dlhosrstý pes Jimmy z Blatenských luk.


Vrh H :

Dňa 14.10.2023 nás naša krásna Naty obdarila úžasnými zdravými šteniatkami. Máme 2 malých valibukov a 1 princeznú. Drobce sa majú k svetu, majú veľký apetít a naplno si užívajú plný mliečny bar. Pri vážnom záujme prijímame rezervácie na psíkov.


Vrh G :

Od 27. 7. 2022 je svet bohatší o 4 prekrásnych chlapcov a 1 princeznú Welsh corgi cardigan. Naty sa stala hrdou mamou a o svoje potomstvo sa ukážkovo stará. 

V prípade vážneho záujmu prijímame rezervácie na psíkov. 


Vrh F :

Veľmi šťastní dávame na známosť, že v noci z 12.3.-13.3. sa Ellinke narodili 4 krásni chlapci a 2 slečny. Rezervácie na psíkov prijímame iba pri vážnom záujme.

Vrh E :

13.9.2021 sa našej Korrinke narodili 3 krásni zdraví psíci a 1 fenka. Všetci sa majú k svetu, pekne papajú, priberajú a máme z nich veľkú radosť.

Rezervácie neprijímameVrh D :

3.3.2021 nám Elly porodila nádherného zdravého psíka. Malý Diwali sa má k svetu a mamina sa oňho vzorne stará.

Začiatkom marca očakávame narodenie šteniatok po našej Elly. Šteniatka budú dlhosrsté, s predpokladom vynikajúceho pigmentu, pevného zdravia a vyrovnaných pováh. Vhodné pre rôzne kynologické športy, výstavy, milovaní členovia rodiny. Otec šteniatok je mimoriadne úspešný pes s viacerými skúškami poslušnosti a výstavnými oceneniami, aktívny canisterapeut. Všetky šteniatka sú rezervované.

https://www.pedigreedatabase.com/white_shepherd/breeding.result?father=2259970&mother=2509617 


Vrh C :

Veľmi šťastní oznamujeme, že od 9.9.2020 je svet bohatší o 7 statočných knedlíčkov. Korrinka priviedla na svet 2 nádherné dievčatá a 5 chlapcov. Všetky šteniatka sú zdravé, majú obrovský apetít a mamina sa o ne vzorne stará. Všetky šteniatka sú rezervované.


S veľkou radosťou očakávame narodenie dlhosrstých šteniatok v prvej polovici septembra.Očakávame šteniatka s pevným zdravím, vyrovnanou povahou, výstavnými aj športovými predpokladmi. Ich budúce rodiny si starostlivo vyberáme. Zatiaľ je možná predbežná rezervácia, záväzne rezervovať šteniatko bude možné až po  narodení a vyplatení rezervačnej zálohy.


Vrh B :

S veľkou radosťou oznamujeme, že sa 18.9.2017 našej  Korrinke  narodilo 9 šteniatok, 5 psíkov a 4 fenky. Všetky sú zdravé, krásne papajú a mamina sa o nich vzorne stará :-) 

kávová fenka - Byhalia - predaná

oranžový psík - Bedagi - predaný

žltý psík - Bodaway - predaný

smotanový psík - Biday - predaný

zelený psík - Baako - predaný

hnedý psík - Bannock - predaný

červená fenka - Biloxi - predaná

modrá fenka - Bilagaana - predaná

fialová fenka - Bimisi - predaná


Vrh A :   


Sme veľmi radi, že na prelome mesiacov apríl/máj sa nám narodia šteniatka. Predpokladáme u nich vyrovnané povahy, vynikajúci pigment, skvelý temperament, výborné   zdravie. Budú vhodné na výstavy, kynologické aktivity, ale predovšetkým ako členovia rodiny. Prijímame predbežné rezervácie šteniatok.


Šťastní oznamujeme, že naša milovaná Elly priviedla 3.5.2017 na svet dve nádherné zdravé šteniatka, chlapčeka a dievčatko. Sú úžasne vitálne, stále hladné a mamina sa o nich vzorovo stará. 


Chlapček Amarog z Ranča bieleho vlka REZERVOVANÝ

Dievčatko Aponi z Ranča bieleho vlka REZERVOVANÁObe bielušky sú kŕmené špičkovým holistickým krmivom NutraGold Holistic a šteniatka po odstavení ním budú kŕmené tiež. Ku granuliam dostávajú kvalitné surové mäso, jogurty, tvaroh, vajíčka, surové kosti, atď. Barf považujeme za vhodný spôsob kŕmenia, pokiaľ si majiteľ dokáže správne vyskladať zloženie jednotlivých dávok. Avšak nie sme naklonení čistému barfu u šteniatok či pri rastúcom psovi, pretože tam akákoľvek chyba či nedostatok nejakej zložky, poškodí psíkovi a následky bude niesť do konca života. Myslíme si, že kombinácia kvalitných granúl s vyššie spomínanými dobrotami - mäso, tvaroh, jogurt atď dokáže psíkovi dať všetko čo potrebuje. Naše bielušky rástli od šteniatka bez problémov a tešia sa výbornému zdraviu.